РЕДАКЦИЯ: 0888 955 105 | Последвайте ни във Facebook

Катар 2022: Пищна церемония при откриването и загуба за домакините

Публикувано на:

Пищна церемония при откриването на Световното първенство по футбол в Катар и загуба за домакина на първенството. Отборът на Еквадор спечели двубоя със 2:0, като за отбора-гост се отличи Енер Валенсия, който в края на второто полувреме напусна заради контузия в коляното. Валенсия отбеляза гол още в 3-тата минута на двубоя, който бе отменен заради засада.

В последствие обаче отбеляза първия гол на първенството в Катар от дузпа в 16-тата минута, след нарушение извършено срещу него от вратаря на домакините. Вторият гол бе отбелязан в 31-тата минута на срещата, отново от Валенсия.

Отборът на домакините не можа да се противопостави, за да донесе удоволствие на 60 хиляди фена на стадиона, но показа висока физическа подготовка и желание да остави добри впечатления в първото си участие на такъв форум.